ŁUKASZ BEDNARSKI

ŁUKASZ BEDNARSKI

Lekarz Dentysta

Współpraca z czołowymi postaciami polskiej chirurgii szczękowo-twarzowej i plastycznej

Łukasz Bednarski jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie był członkiem Koła Naukowego Chirurgii Stomatologicznej.

Współpracował z najwybitniejszymi chirurgami szczękowo-twarzowymi w Polsce, w tym z dr. Maciejem Jagielakiem, Prezesem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Jamy Ustnej i Chirurgii Szczękowo-Twarzowej.

Brał udział w licznych operacjach z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej, ortognatyki i chirurgii plastycznej, w tym zabiegach chirurgicznych z użyciem czynników wzrostu do stymulacji procesów gojenia.

W dalszym ciągu aktywnie rozwija swoje zainteresowania w obszarze chirurgii, protetyki i implantoprotetyki.

Osoby, które utraciły swój uśmiech w wyniku różnych zdarzeń, mają przez to kompleksy bardzo utrudniające im codzienne funkcjonowanie. Uwielbiam widzieć błysk w oku pacjenta, któremu udało się ten uśmiech przywrócić.” 

Najczęściej wykonywane przez niego zabiegi obejmują pełen zakres protetyki i implantoprotetyki, a także chirurgii stomatologicznej, w tym dłutowania zębów zatrzymanych, resekcji, zabiegów augmentacji kości, implantologii, endodoncji i stomatologii estetycznej.

Uczestniczył w kilkudziesięciu konferencjach naukowych w Polsce i zagranicą, w tym jako prelegent. Jest także autorem publikacji z zakresu stomatologii.

W Centrum Stomatologii i Medycyny Estetycznej zajmuje się głównie: chirurgią stomatologiczną, protetyką i endodoncją.

CERTYFIKATY (I PUBLIKACJE):