MAJA PAWŁOWSKA

MAJA PAWŁOWSKA

Lekarz Dentysta

Certyfikowany lekarz w zakresie aparatów ortodontycznych INCOGNITO

Maja Pawłowska jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie przez kilka lat działała w Kole Naukowym przy Zakładzie Propedeutyki i Profilaktyki Stomatologicznej.

Jako członek 5-osobowego zespołu badawczego przy pracach „Opracowanie i realizacja projektu przyrządu do kątowego pomiaru płaszczyzny zwarcia opartego na łuku twarzowym Systemu Hanau” oraz „Realizacja klinicznego badania geometrii powierzchni zwarcia naturalnego w warunkach ortofunkcji przy zastosowaniu skanera 3D i programu MonsOpt 1.0.” była nagradzana na międzynarodowych i krajowych konferencjach stomatologicznych.

Jest także autorką publikacji w periodykach medycznych.

Jej ulubioną dziedziną jest ortodoncja, w której stale się doskonali poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach prowadzonych przez specjalistów z całego świata. Pozwala jej to leczyć pacjentów najnowocześniejszymi metodami, z wykorzystaniem najbardziej innowacyjnych technik i aparatów.

Jest między innymi certyfikowanym lekarzem w zakresie aparatów INCOGNITO umieszczanych na wewnętrznych powierzchniach zębów, co czyni je niewidocznymi dla osób postronnych i bardzo komfortowymi dla pacjenta.

Przykłada ogromną wagę do komfortu pacjentów. Dba, aby pacjent nigdy nie miał najmniejszych wątpliwości zarówno co do najbliższych zabiegów, jak i całego procesu leczenia.

„Każdy, mały i duży, wyrównany uśmiech jest dla mnie powodem do wielkiej radości i satysfakcji zawodowej.”

W Centrum Stomatologii i Medycyny Estetycznej zajmuje się oczywiście: ortodoncją.

CERTYFIKATY (I PUBLIKACJE):