Wojciech Boryczko

WOJCIECH BORYCZKO

Lekarz Stomatolog

Ponad 1000 przeprowadzonych zabiegów

Wojciech Boryczko jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie w trakcie studiów był członkiem Koła Naukowego Chirurgii Stomatologicznej.

Jest także byłym prezesem warszawskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii i organizatorem konferencji tej organizacji w Warszawie w roku 2007.

Oprócz organizowania konferencji stomatologicznych, ma także na koncie udział w nich jako prelegent. Uczestniczy w kursach i szkoleniach, stale pogłębiając swoją wiedzę, zwłaszcza z zakresu stomatologii estetycznej, protetyki oraz chirurgii stomatologicznej.

W najbliższej przyszłości planuje również rozpoczęcie studiów doktoranckich na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. W dotychczasowej praktyce przeprowadzał skomplikowane zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantologii i protetyki, a także swojej ulubionej stomatologii estetycznej.

„Pacjenci coraz częściej zdają sobie sprawę z tego, jak wiele mówi o nich ich uśmiech.

Jestem dumny, że dzięki mojej pracy, uśmiech ten jest piękny i zdrowy, a pacjenci bardziej pewni siebie.”

W Centrum Stomatologii i Medycyny Estetycznej, Wojciech Boryczko zajmuje się właśnie stomatologią estetyczną, a także stomatologią zachowawczą i wspomnianą wyżej chirurgią stomatologiczną, implantologią i protetyką.

CERTYFIKATY (I PUBLIKACJE):